איך לתכנן טיול עצמאי בחו"ל?

מאיפה מתחילים?

כאן אספר לך על הדרך שלי לתכנון טיול עצמאי בעולם, תוכל לקבל השראה לדרך שלך. טיסה, מלון, תכנון הטיול, ניווט, התניידות, אינטרנט, המרת כסף ועוד.

קרא עוד

אינטרנט בחו"ל
לקנות סים מקומי עם הגעתכם לארץ היעדיתרון: המחיר זול. חסרון: הסים חד פעמי וניתן לשימוש לנסיעה הנוכחית בלבד. צריך למצוא חנות פתוחה לרכישת הסים. לקנות בארץ סים לחו"ל: יתרון: הסים זמין לשימוש מיד כשנוחתים. הסים תקף ל-3 שנים, תוכלו להשתמש בו למספר נסיעות. חסרון: מחיר. הדרך שלי: קניתי "גלובל סים" מאתר האינטרנט של פלאפון. 5G עלו לי 119 ש"ח. משמש אותי לפחות לחמישה טיולים.
ביטוח נסיעות לחו"ל
אני עושה ביטוח ישירות באתר של "הפניקס" בתעריף 1.9$ ליום לנוסע. הפוליסה שלהם רחבה וכוללת ביטוח ביטול/קיצור נסיעה וביטוח כבודה. אפשר להרחיב לביטוח אתגרי ולאיתור וחילוץ.
המרת מטבע
לקנות אירו / דולר בארץ ולהמיר למטבע המקומי בחו"ל, זה אומר לשלם פעמיים עמלות והפרשי שער. אני מזמינה את כל המטבעות לכל המדינות, באתר של Fly money ואוספת בנתב"ג בדלפק של בנק הפועלים. הכי, קל, נוח ופשוט.

לטייל בעולם בקלות ובזול? כל אחד יכול !

טיסה

נתחיל בכך שאין דבר כזה "טיסות סודיות". כל הגופים שעוסקים במכירת כרטיסי טיסה מקבלים ורואים את אותם המחירים שמופיעים במערכות ההפצה. אבל זה לא אומר שכולם ימכרו באותם מחירים.

קרא עוד

לינה

קיימות מספר אפשרויות לינה, מלון (ברמות שונות, עם/בלי ארוחות), מלון דירות (יש לרוב שירותי קבלה וארוחות אם תרצו, אין נקיון יומי או החלפת מגבות), דירה בבעלות פרטית (הנקיון היומי עליכם,

קרא עוד

ניידות

איך מתניידים בחו"ל ממקום למקום? תחבורה ציבורית (רכבות, אוטובוסים, טארם, מטרו), מוניות / אובר, השכרת רכב עם/בלי נהג

 

    קרא עוד

ניווט

בעבר כשטסנו לטיול בחו"ל, היינו צריכים להזמין GPS מחברת ההשכרה בתוספת תשלום כמובן, כדי לנווט בדרכים. היום יש מספר אפליקציות חינמיות איתן אפשר לנווט בקלות ובחינם.

קרא עוד