כרתים, בטן גב, הכל כלול ב-270 אירו לאדם

יום ראשון, שבוע לפני חג שבועות, נכנסתי כמדי יום לאפליקציית חוליו (טיסות ברגע האחרון). מצאתי טיסה לכרתים עם החברה היוונית Aegean airlines  ב-85$ (כולל מזוודה 20 ק”ג). וואו ממש זולהכי זול שראיתי עד היום ועוד בהתראה של שבוע!. חשבתי שבמילא הבנות שלי יהיו יומיים בחופש בתחילת שבוע הבא בשל חג השבועות, אז אולי זו הזדמנות טובה לנפוש כמה ימים בכרתים. נכנסתי לבוקינג לחפש מלון אבל לא מצאתי משהו מתאים.

למחרת בבוקר נזכרתי בשם המלון שאחי היה בו לפני שנה ואחותי נוסעת אליו בעוד שבועיים. בדקתי בבוקינג אומנם היה חדר פנוי אבל המחיר היה גבוה לטעמי. נו טוב… אולי זה לא המזל שלנו. בנוסף הצצה זריזה בחוליו גילתה לי שהטיסה כבר לא קיימת. בעסה.

עוד יום עבר וחשבתי לעצמי אולי אבדוק את מחיר החדר ישירות באתר של המלון? בדקתי, ואכן המחיר היה זול בכ-30% ! מהמחיר בבוקינג. עכשיו המחיר כבר התאים לי יותר. אבל מה עם הטיסה? שוב נכנסתי לחוליו ו… הטיסה חזרה ובאותו מחיר. ישששש. עכשיו זה בטוח שלנו. יאללה להזמין מהר… אבל משהו עצר בי. אני לא כל-כך ספונטנית מטבעי, ואם אסע עם שלושת בנותיי הקטנות, עדיין חצי משפחה תשאר בארץ. בעלי ושני הגדולים לא יכולים להצטרף. אומנם הם יתארחו בחג אצל אמי אבל עדיין לא הייתי בטוחה.

עוד יום עבר. בבוקר יום רביעי, בדקתי שוב, החדר עדיין פנוי, הטיסה עדיין קיימת… זהו. זה שלנו. הזמנתי מהר 4 כרטיסי טיסה ואת החדר במלון.

יום ראשון, חג שבועות, נפרדנו מהמשפחה וטסנו לחופשת בטן גב. ארבעה לילות בכרתים-חרסוניסוס, במלון סטאר ביץ. הכל כלול, עם פארק מים, חוף ים, טיילת מדהימה, מספר בריכות, מסיבות קצף, הופעות בערב, גן שעשועים גדול, מיני גולף וקארטינג. והכל ב-800 אירו לארבעתנו יחד.

בחישוב זריז כל החופשה עלתה 270 אירו לאדם (טיסה ומלון) זיל הזול.

אם פארק מים או חוף ים לא חשובים לכם תוכלו בקלות למצוא מלונות זולים יותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מסקנות:

  1. תהיו ספונטנים, טיסה היא אותה טיסה עם אותו מושב וטייס לכל הנוסעים… אז למה לא לחסוך בעלות שלה ככל האפשר. אגב המחיר של 85$ לא חזר שוב. בשבועות הבאים מחירי הטיסות לכרתים לא ירדו מ-145$ לאדם.
  2. תבדקו את מחיר המלון גם ישירות באתר של המלון, לעיתים המחיר יהיה זול יותר מהאתרים השונים להזמנת מלונות .
  3. תסעו. תהנו. תבלו כמה שיותר. החיים יפים תנצלו אותם כמה שאפשר. 

אם הגעת עד לכאן, אני מזמינה אותך להרשם לבלוג שלי

אשלח לך פוסטים חדשים, טיפים והמלצות.

השאר תגובה